Програмне забезпечення

Posted: Aug. 12th, 2021

Програмне забезпечення Intech Touch Board, що постачається в комплекті з інтерактивними дошками та панелями Intech, має сумісність з операційними системами: Windows, MacOs, Linux.
Відсутність драйверів: підтримка роботи без драйверу у Window OS, тобто можна використовувати клік, подвійний клік та правий клік одразу при запуску комп'ютера та підєднання інтерактивної дошки.
Програмне забезпечення
Навчальне програмне забезпечення для інтерактивної дошки має наступні характеристики:
o Розпізнавання жестів: п'ять пальців, щоб запустити програму або налаштувати, підтримка пересування, збільшення/зменшення, гортання сторінок, групування, кулак для стирання, вмикайте/вимикайте жести повністю або частково за допомогою кнопки.
o Інтерактивність в реальному часі та швидкість написання без жодних затримок.
o Дошка/Інтерактивний режим: одна кнопка для перемикання між двома режимами.
o Кожна функція на панелі інструментів має підказки для легкого розуміння.
o Функція індексу сторінки, підтримує мінімум 8 функцій для здійснення на сторінці дошки.
o Забезпечує мінімум 6 роздільних екранів одночасно, підтримує письмо, анотування та стирання на кожному екрані окремо.
o Підтримує розпізнавання написаного англійською мовою.
o Підтримує жести олівця для переходу на наступну/попередню сторінку, стирання або вибору об'єкта тощо через різні жести.
o Розумне вирізання: швидко зітріть всі анотації, але залиште оригінал.
o Дозволяє використовувати прості жести для перегортання сторінок в повноекранному режимі, щоб уникнути будь-яких помилок при роботі.
o Підтримка навігації по сторінці, щоб швидко вибрати і збільшити область на дошці.
o Дозволяє напряму перетягувати таблицю у/з тексту, креслення, зображення і відео, і також копіювати. Підтримує роздільну таблицю та збільшення/зменшення кількості рядів та стовпців.
o Програвач може програвати відео-кліпи та робити знімки екрану і анотації на запущеному відео.
o Підтримує анімацію повторення для теперішньої сторінки та всіх сторінок.
o Підтримка вмонтування звуку у креслення, зображення, текст, таблицю, надпис тощо
o Забезпечує редактор властивостей для налаштування та перегляду об'єкту сторінки.
o Надає асоціативну панель інструментів для вчителів.
o Підтримка багатьох документів на дошці: можна перемикатись між документами, редагувати та зберігати кожен документ окремо.
o Підтримка машини для тестування, допомагає вчителям створювати новий контент у різних форматах, наприклад, вибір варіанту, правильно/неправильно, питання, проведення уроків з/без відповідей.
o Підтримка анотацій та знімку екрану в активній області.
o Малювання одночасно більш ніж десяти геометричних фігур.
o Підтримка розпізнавання форми.
o Підтримка перегляду геометричної фігури у 3Д-панорамі, з використанням ефектів анімації.
o Анімація: підтримка мінімум 24 анімаційних ефектів предметів, 26 анімаційних ефектів сторінки та 6 звукових ефектів гортання сторінок.
o Підтримка повного та частково запису екрану і збереження в різних форматах.
o Інструменти предметів: Математика, Фізика, Хімія. Ресурси предметів: Математика, Фізика, Хімія, Англійська мова, Історія, Музика, Біологія, Географія.
o Автоматичне збереження файлів у разі раптового відключення.
o Підтримка друкованого перегляду та друку повної сторінки або виділеної області.
o Імпорт та експорт файлів у форматі *.IWB.
o IntechSharing: BYOD (Bring Your Own Device) дозволяє підключення до смартфону по Wi-Fi. Користувачі можуть дистанційно управляти дошкою, презентацією, програмою уроку, програвати відео або звуки, завантажувати файли та імітувати управління мишкою. Можна анотувати та збільшувати/зменшувати зображення, обирати режим і якість зображення відповідно до стану підключення. Підтримує різні операційні системи IOS, Android.
o Дистанційний урок: організатор може створити дистанційний урок та поділитися ним через сервер. Учасники можуть брати участь в уроці і спостерігати зміни в реальному часі, наприклад, креслення зображення та додавання будь-якого контенту організатором.
o Хмарне збереження: отримайте доступ до файлів будь-де через захищене хмарне сховище та створіть бек-ап для ваших фото та відео-файлів з Google Drive, Dropbox тощо.
Є можливість доступу в мережевий ресурс з можливістю завантаження та обміну готових уроків, обміну даними та можливістю тримати цілодобовий зворотній зв'язок з консультантами та фахівцями компанії
Програмне забезпечення має шаблони та інструменти по створенню інтерактивних завдань
При створені інтерактивних завдань є можливість додавати елементи гри, змагання, а саме - Програмне забезпечення інтегрується в популярні програми інших розробників, в т.ч. Microsoft Word, Excel, Power Point, Paint Adobe Acrobat та інші, а саме дозволяє писати, конвертувати замітки в друкований текст і зберігати цифрові, або текстові замітки безпосередньо в форматах цих програм.
o TTS (Text-to-Speech, Текст-до-Мовлення)-рідер: введіть текст та отримайте згенерований голос на різних мовах.
o Підтримка цифрової візуалізації.
o Інструменти програмного забезпечення конструктора уроку (панелі надбудов та інструментів) мають можливість змінювати своє положення на екрані (верх-низ, вліво-вправо) і мають можливість налаштовувати функціональні кнопки, шляхом індивідуалізації та відновлення налаштувань за замовчуванням.
Є набір різних маркерів для створення уроку: перо, каліграфічне перо, перо розпізнавання тексту, чарівне перо, маркер, кисть для малювання, художнє перо, перо розпізнавання фігур.
o Є програмне середовище для створення наочних, в тому числі багаторівневих схем. Використовується в навчальних цілях, для відображення та роз'яснення концепцій, проведення колективних обговорень.
Повинна бути можливість створити таблицю за допомогою панелі інструментів програмного забезпечення, а потім вставити або перетягнути в будь-яку клітинку таблиці текст, зображення чи об'єкти. Додаючи або видаляючи окремі осередки, є можливість створювати асиметричні таблиці, при чому розмір зображення який перетягується в клітинку таблиці повинен змінюватися під розмір осередку
o Є можливість створювати шаблони оформлення сторінок за допомогою таких елементів як шрифти, кольори і зображення, фонові підкладки
o Є можливість пошуку і додавання картинки або кліпарта в урок не залишаючи конструктор занять, також є можливість зберегти посилання на джерело на зображенні або видалити його.
Є вбудована колекція мультимедіа об'єктів - аудіо і відео-файлів, 3D- об'єктів, flash- роликів з різних навчальних тем та сортування за предметами.
o Є можливість додавати аудіофайли, відеофайли або файли Adobe Flash в "Мою Колекцію" або у будь-який компонент уроку. Записувати звук і / або додавати його безпосередньо до об'єктів.
o Є зручні інструменти для вирівнювання об'єктів, порядок об'єктів, угруповання і блокування об'єктів, прив'язка до веб сторінок. Є можливість додавати сполучні елементи, фігури, пунктирні лінії, креативне письмо і зафарбовані фігури з двоколірним / трибарвним або чотирибарвним градієнтом, а також зображення або візерунки і багато іншого.
o Є можливість розміщувати гіперпосилання на об'єкти в Інтернеті, інші сторінки або документи на своєму комп'ютері. Повинна бути можливість використовувати анімацію - наприклад, ефекти появи, зникання, поступового затінення, переміщення або обертання.
o Є можливість використовувати в тексті надрядкові або підрядкові індекси, спеціальні символи і / або умовні позначення.
o Є можливість переглядати мініатюри сторінок за допомогою попереднього перегляду і змінювати порядок їх слідування шляхом перетягування.
Є можливість об'єднувати вже наявні сторінки в групи і сортувати в необхідному порядку групи сторінок
o Є функції розпізнавання рукописного тексту. Рукописний текст має бути на вибір (російська, англійська мова).
Є можливість створювати нотатки електронними чорнилами, можливість перетворення в текст, і можливість малювати фігури від руки - програма повинна розпізнати і підправити їх.
o Є можливість затінення екрану. Повинна бути можливість приховати і знову показати необхідну інформацію "шторка" перетягуючи інструмент "затінення екрану" на сторінці, частково приховати об'єкт,
o Є функція автоматичного згладжування цифрового чорнила при написанні.
Є можливість роботи з файлами форматів: .bmp, .jpg, .jpeg, .gif, .wmf, .notebook, .iwb, .flp
o Інтегрований відео програвач
Є можливість поділитися уроком для спільного користування, шляхом створення унікального URL посилання через Інтернет
Є можливість змінювати розмір, переміщати або переписувати відеофайли і потокове відео на сторінках, а потім зберігати ці файли в Колекції, де вони будуть завжди доступні.
Є можливість розділити екран, зробивши можливим одночасний перегляд двох або більше сторінок. Можливість використовувати повноекранний режим для отримання сторінки більшої площі за рахунок приховування панелі інструментів і вкладок.
Є функція автоматичного збереження файлів, вказавши інтервал від однієї хвилини до 30 хвилин або більше.
Є можливість робити запис уроку і всього того, що відбувається на дошці, для створення скраббінг уроків
У складі програмного забезпечення є набір електронних математичних інструментів (лінійка, транспортир, косинець, циркуль)
o Є перо, яке включає в себе три інструменти: підсвічування, лупу, інструмент для збільшення зображення, а також може використовуватися для нанесення написів, автоматично зникаючих через 10-20 секунд.
Є вбудована система тестування, можливістю створювати питання тестів як у письмовій формі так і додаванням картинки або клипарта, і мати варіанти відповідей: істина / неправда, альтернативний відповідь, відповідь з кількома варіантами, питання задаються при голосуванні, коротку відповідь і інтеграції з інтерактивними системами опитування і з документ-камерою через інтерфейс програмного забезпечення.