Програмне забезпечення Intech Touch Board
Програмне забезпечення Intech Touch Board, що постачається в комплекті з інтерактивними дошками та панелями Intech, має сумісність з операційними системами: Windows, MacOs, Linux.
Відсутність драйверів: підтримка роботи без драйверу у Window OS, тобто можна використовувати клік, подвійний клік та правий клік одразу при запуску комп'ютера та підєднання інтерактивної дошки.
Програмне забезпечення Intech Touch Board
Навчальне програмне забезпечення для інтерактивної дошки має наступні характеристики:
o Розпізнавання жестів: п'ять пальців, щоб запустити програму або налаштувати, підтримка пересування, збільшення/зменшення, гортання сторінок, групування, кулак для стирання, вмикайте/вимикайте жести повністю або частково за допомогою кнопки.
o Інтерактивність в реальному часі та швидкість написання без жодних затримок.
o Дошка/Інтерактивний режим: одна кнопка для перемикання між двома режимами.
o Кожна функція на панелі інструментів має підказки для легкого розуміння.
o Функція індексу сторінки, підтримує мінімум 8 функцій для здійснення на сторінці дошки.
o Забезпечує мінімум 6 роздільних екранів одночасно, підтримує письмо, анотування та стирання на кожному екрані окремо.
o Підтримує розпізнавання написаного англійською мовою.
o Підтримує жести олівця для переходу на наступну/попередню сторінку, стирання або вибору об'єкта тощо через різні жести.
o Розумне вирізання: швидко зітріть всі анотації, але залиште оригінал.
o Дозволяє використовувати прості жести для перегортання сторінок в повноекранному режимі, щоб уникнути будь-яких помилок при роботі.
o Підтримка навігації по сторінці, щоб швидко вибрати і збільшити область на дошці.
o Дозволяє напряму перетягувати таблицю у/з тексту, креслення, зображення і відео, і також копіювати. Підтримує роздільну таблицю та збільшення/зменшення кількості рядів та стовпців.
o Програвач може програвати відео-кліпи та робити знімки екрану і анотації на запущеному відео.
o Підтримує анімацію повторення для теперішньої сторінки та всіх сторінок.
o Підтримка вмонтування звуку у креслення, зображення, текст, таблицю, надпис тощо
o Забезпечує редактор властивостей для налаштування та перегляду об'єкту сторінки.
o Надає асоціативну панель інструментів для вчителів.
o Підтримка багатьох документів на дошці: можна перемикатись між документами, редагувати та зберігати кожен документ окремо.
o Підтримка машини для тестування, допомагає вчителям створювати новий контент у різних форматах, наприклад, вибір варіанту, правильно/неправильно, питання, проведення уроків з/без відповідей.
o Підтримка анотацій та знімку екрану в активній області.
o Малювання одночасно більш ніж десяти геометричних фігур.
o Підтримка розпізнавання форми.
o Підтримка перегляду геометричної фігури у 3Д-панорамі, з використанням ефектів анімації.
o Анімація: підтримка мінімум 24 анімаційних ефектів предметів, 26 анімаційних ефектів сторінки та 6 звукових ефектів гортання сторінок.
o Підтримка повного та частково запису екрану і збереження в різних форматах.
o Інструменти предметів: Математика, Фізика, Хімія. Ресурси предметів: Математика, Фізика, Хімія, Англійська мова, Історія, Музика, Біологія, Географія.
o Автоматичне збереження файлів у разі раптового відключення.
o Підтримка друкованого перегляду та друку повної сторінки або виділеної області.
o Імпорт та експорт файлів у форматі *.IWB.
o IntechSharing: BYOD (Bring Your Own Device) дозволяє підключення до смартфону по Wi-Fi. Користувачі можуть дистанційно управляти дошкою, презентацією, програмою уроку, програвати відео або звуки, завантажувати файли та імітувати управління мишкою. Можна анотувати та збільшувати/зменшувати зображення, обирати режим і якість зображення відповідно до стану підключення. Підтримує різні операційні системи IOS, Android.
o Дистанційний урок: організатор може створити дистанційний урок та поділитися ним через сервер. Учасники можуть брати участь в уроці і спостерігати зміни в реальному часі, наприклад, креслення зображення та додавання будь-якого контенту організатором.
o Хмарне збереження: отримайте доступ до файлів будь-де через захищене хмарне сховище та створіть бек-ап для ваших фото та відео-файлів з Google Drive, Dropbox тощо.
Є можливість доступу в мережевий ресурс з можливістю завантаження та обміну готових уроків, обміну даними та можливістю тримати цілодобовий зворотній зв'язок з консультантами та фахівцями компанії
Програмне забезпечення має шаблони та інструменти по створенню інтерактивних завдань
При створені інтерактивних завдань є можливість додавати елементи гри, змагання, а саме - Програмне забезпечення інтегрується в популярні програми інших розробників, в т.ч. Microsoft Word, Excel, Power Point, Paint Adobe Acrobat та інші, а саме дозволяє писати, конвертувати замітки в друкований текст і зберігати цифрові, або текстові замітки безпосередньо в форматах цих програм.
o TTS (Text-to-Speech, Текст-до-Мовлення)-рідер: введіть текст та отримайте згенерований голос на різних мовах.
o Підтримка цифрової візуалізації.
o Інструменти програмного забезпечення конструктора уроку (панелі надбудов та інструментів) мають можливість змінювати своє положення на екрані (верх-низ, вліво-вправо) і мають можливість налаштовувати функціональні кнопки, шляхом індивідуалізації та відновлення налаштувань за замовчуванням.
Є набір різних маркерів для створення уроку: перо, каліграфічне перо, перо розпізнавання тексту, чарівне перо, маркер, кисть для малювання, художнє перо, перо розпізнавання фігур.
o Є програмне середовище для створення наочних, в тому числі багаторівневих схем. Використовується в навчальних цілях, для відображення та роз'яснення концепцій, проведення колективних обговорень.
Повинна бути можливість створити таблицю за допомогою панелі інструментів програмного забезпечення, а потім вставити або перетягнути в будь-яку клітинку таблиці текст, зображення чи об'єкти. Додаючи або видаляючи окремі осередки, є можливість створювати асиметричні таблиці, при чому розмір зображення який перетягується в клітинку таблиці повинен змінюватися під розмір осередку
o Є можливість створювати шаблони оформлення сторінок за допомогою таких елементів як шрифти, кольори і зображення, фонові підкладки
o Є можливість пошуку і додавання картинки або кліпарта в урок не залишаючи конструктор занять, також є можливість зберегти посилання на джерело на зображенні або видалити його.
Є вбудована колекція мультимедіа об'єктів - аудіо і відео-файлів, 3D- об'єктів, flash- роликів з різних навчальних тем та сортування за предметами.
o Є можливість додавати аудіофайли, відеофайли або файли Adobe Flash в "Мою Колекцію" або у будь-який компонент уроку. Записувати звук і / або додавати його безпосередньо до об'єктів.
o Є зручні інструменти для вирівнювання об'єктів, порядок об'єктів, угруповання і блокування об'єктів, прив'язка до веб сторінок. Є можливість додавати сполучні елементи, фігури, пунктирні лінії, креативне письмо і зафарбовані фігури з двоколірним / трибарвним або чотирибарвним градієнтом, а також зображення або візерунки і багато іншого.
o Є можливість розміщувати гіперпосилання на об'єкти в Інтернеті, інші сторінки або документи на своєму комп'ютері. Повинна бути можливість використовувати анімацію - наприклад, ефекти появи, зникання, поступового затінення, переміщення або обертання.
o Є можливість використовувати в тексті надрядкові або підрядкові індекси, спеціальні символи і / або умовні позначення.
o Є можливість переглядати мініатюри сторінок за допомогою попереднього перегляду і змінювати порядок їх слідування шляхом перетягування.
Є можливість об'єднувати вже наявні сторінки в групи і сортувати в необхідному порядку групи сторінок
o Є функції розпізнавання рукописного тексту. Рукописний текст має бути на вибір (російська, англійська мова).
Є можливість створювати нотатки електронними чорнилами, можливість перетворення в текст, і можливість малювати фігури від руки - програма повинна розпізнати і підправити їх.
o Є можливість затінення екрану. Повинна бути можливість приховати і знову показати необхідну інформацію "шторка" перетягуючи інструмент "затінення екрану" на сторінці, частково приховати об'єкт,
o Є функція автоматичного згладжування цифрового чорнила при написанні.
Є можливість роботи з файлами форматів: .bmp, .jpg, .jpeg, .gif, .wmf, .notebook, .iwb, .flp
o Інтегрований відео програвач
Є можливість поділитися уроком для спільного користування, шляхом створення унікального URL посилання через Інтернет
Є можливість змінювати розмір, переміщати або переписувати відеофайли і потокове відео на сторінках, а потім зберігати ці файли в Колекції, де вони будуть завжди доступні.
Є можливість розділити екран, зробивши можливим одночасний перегляд двох або більше сторінок. Можливість використовувати повноекранний режим для отримання сторінки більшої площі за рахунок приховування панелі інструментів і вкладок.
Є функція автоматичного збереження файлів, вказавши інтервал від однієї хвилини до 30 хвилин або більше.
Є можливість робити запис уроку і всього того, що відбувається на дошці, для створення скраббінг уроків
Наявність більш ніж 82 ліцензійних додатків.
Наявність голосового керування.
Наявність вбудованого інтернет браузера.
У складі програмного забезпечення є набір електронних математичних інструментів (лінійка, транспортир, косинець, циркуль)
o Є перо, яке включає в себе три інструменти: підсвічування, лупу, інструмент для збільшення зображення, а також може використовуватися для нанесення написів, автоматично зникаючих через 10-20 секунд.
Є вбудована система тестування, можливістю створювати питання тестів як у письмовій формі так і додаванням картинки або клипарта, і мати варіанти відповідей: істина / неправда, альтернативний відповідь, відповідь з кількома варіантами, питання задаються при голосуванні, коротку відповідь і інтеграції з інтерактивними системами опитування і з документ-камерою через інтерфейс програмного забезпечення.